13 sierpnia 2020

chicmagazine.pl

Prawdziwy magazyn

Mangalore Refinery and Petrochemicals Limited (MRPL)

Mangalore Refinery and Petrochemicals Limited jest indyjską rafinerią ropy naftowej, która istnieje od 1993 roku. Rafineria zajmuje się głównie przetwarzaniem ropy naftowej o różnej ciężkości.

http://oczyszczalniesciekow.net.pl/poznan.html http://uni-kat.pl/ użyj naszych przyssawek szklanych przyssawki do szkła specjalistyczne ssawki i przyssawki

Rafineria został stworzona i jest obecnie nakierowana na przetwarzanie zarówno lekkich jak i ciężkich odmian ropy naftowej, co czynią ją jedną z najbardziej liczących się tego typu rafinerii zarówno w samych Indiach jak i w całej Azji. Mangalore Refinery and Petrochemicals Limited jest wysoce zautomatyzowana i bardzo nowoczesna.

Rocznie przetwarza około 9.690.

000 ton ropy naftowej. Jest także jedyną rafinerią w Indiach, która ma zezwolenie na produkcję bezołowiowej benzyny o wysokiej licznie oktanowej.

Obecnie rafineria ma obroty w wysokości 8 miliardów dolarów rocznie, a jej zyski wciąż wzrastają. Produkty tej rafinerii trafiają zarówno na lokalny rynek indyjski jak i są eksportowane na rynki azjatyckie jak i poza kontynent – trafiają bowiem także do Stanów Zjednoczonych oraz do Europy.