Mangalore Refinery and Petrochemicals Limited (MRPL)

Mangalore Refinery and Petrochemicals Limited jest indyjską rafinerią ropy naftowej, która istnieje od 1993 roku. Rafineria zajmuje się głównie przetwarzaniem ropy naftowej o różnej ciężkości.

http://oczyszczalniesciekow.net.pl/poznan.html http://uni-kat.pl/ użyj naszych przyssawek szklanych przyssawki do szkła specjalistyczne ssawki i przyssawki

Rafineria został stworzona i jest obecnie nakierowana na przetwarzanie zarówno lekkich jak i ciężkich odmian ropy naftowej, co czynią ją jedną z najbardziej liczących się tego typu rafinerii zarówno w samych Indiach jak i w całej Azji. Mangalore Refinery and Petrochemicals Limited jest wysoce zautomatyzowana i bardzo nowoczesna.

Rocznie przetwarza około 9.690.

000 ton ropy naftowej. Jest także jedyną rafinerią w Indiach, która ma zezwolenie na produkcję bezołowiowej benzyny o wysokiej licznie oktanowej.

Obecnie rafineria ma obroty w wysokości 8 miliardów dolarów rocznie, a jej zyski wciąż wzrastają. Produkty tej rafinerii trafiają zarówno na lokalny rynek indyjski jak i są eksportowane na rynki azjatyckie jak i poza kontynent – trafiają bowiem także do Stanów Zjednoczonych oraz do Europy.

Może Ci się również spodoba